Viitorul Dăești a pierdut la Slatina cu “ajutorul” arbitrilor
Viitorul Dăești a avut mari probleme de lot înaintea deplasării la Slatina pentru derby-ul cu lidera seriei, CSM. În ciuda faptului că au lipsit mulți fotbaliști, lotul fiind format din numai 13 jucători. Chiar și așa, Viitorul a intrat la pauză la egalitate, 1-1, după ce Cioablă a egalat în minutul 41. Echilibrul s-a menținut și în mitanul secund, iar […]
Read more