Frigul i-a adus pe oamenii străzii la Centrul ”Ioana”
Temperaturile scăzute din ultima perioadă au făcut ca la centrul Social de Urgenţă ”Ioana” să apeleze mai multe persoane fără adăpost. La acest moment, în Centrul cu o capacitate de 21 de persoane – aceasta putând fi extinsă la nevoie – se află 6 persoane care fie au solicitat din proprie iniţiativă adăpost, fie au fost aduse de echipaje de […]
Read more