Universitatea “Constantin Brâncoveanu” din Pitești, Facultatea de Management Marketing în Afaceri Economice din Rm. Vâlcea angajează secretar

Universitatea “Constantin Brâncoveanu” din Pitești,
Facultatea de Management Marketing în Afaceri Economice din Rm. Vâlcea
Angajează
1 Secretar tehnic facultate.
Cerințe:
• Studii superioare;
• Cunoștințe operare PC ( WORD, EXCEL);
• Persoană organizată;
• Capacitate de comunicare și lucru în echipă.
Responsabilități:
• Întocmirea documentelor de evidență a studenților;
• Redactarea și eliberarea documentelor privind activitatea profesională a studenților;
• Întocmirea situațiilor statistice privind studenții facultății.
Se oferă:
• Mediu de lucru plăcut;
• Program de lucru flexibil.
Persoanele interesante vor depune dosarele de candidatură la secretariatul Facultății din B-dl Nicolae Bălcescu nr. 39 până la data de 10 august 2022.
Dosarul va conține: scrisoare de intenție, CV, copii ale documentelor de studii, copii acte de identitate, adeverință medicală.
Selecția persoanelor se va face în urma unui interviu.