![](https://evenimentvalcean.ro/wp-content/uploads/2019/03/magnet-600x200.jpg)
Surpriză cu… magnet pentru suporterii SCM-ului
Astăzi, 13 martie, în incinta Sălii Sporturilor Traian va fi amplasată o cabină foto, iar spectatorii vor primi o poză cu magnet, în care pot apărea alături de jucătoarele antrenate de Florentin Pera, la alegere, într-una din cele cinci ipostaze. Acest suvenir este sponsorizat de către SC FARMACIA BĂJAN SRL, un susținător de bază al echipei SCM Râmnicu Vâlcea!