SC DANDIROS COM SRL ANGAJEAZĂ! Aflaţi ofertele de muncă!

SC DANDIROS COM SRL,
societate de distribuţie la nivel regional a consumabilelor profesionale pentru curăţenie, igienă şi a echipamentelor pentru protectţa muncii angajează:

Reprezentant Vânzări
Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele condiţii:
– cunoştinţe bune de operare PC (windows, office, internet explorer)
– capacitate ridicată de a promova produse prin vânzare consultativă
– spirit de echipă, dorinţa de dezvoltare personală şi profesională, abilităţi bune de comunicare, răbdare şi bun organizator
– Studii medii, permis de conducere cat.B
– Studiile superioare şi experienţa în domeniu pot reprezenta un avantaj semnificativ
Responsabilitatile principale ale postului:
– Gestionarea portofoliului de clienţi din prezent
– Dezvoltarea portofoliului prezent şi creşterea cifrei de afaceri pe zona alocată
– Atingerea obiectivelor de vânzări în structura propusă
Se oferă:
-Pachet salarial motivant
– Maşină de serviciu, telefon, mobil şi calculator
– Oportunitatea de a activa într-o echipă tânără, dinamică în dezvoltare şi cu posibilităţi reale de promovare
– Perioada de probă cu pachet salarial fix
Ţi-am trezit interesul?
Trimite-ne CV-ul pe email: office.dandiroscom@gmail.com.

Operator vânzări magazin online
Cerinţe:
– cunoştinte operare PC – MS Office (Word/Excel)
– abilităţi comunicare (scris şi verbal), claritate în exprimare, abilități de ascultare
– studii medii/superioare
– experiență în sfera relațiilor cu clienții
– limba engleză (scris şi vorbit),
– persoană ordonată, atentă la detalii, cu simţ organizatoric.
Principalele responsabilităţi:
– preia şi procesează comenzile lăsate de clienţi prin intermediul site-ului, e-mail sau telefon;
– Actualizarea şi administrarea produselor introduse prin intermediul interfeţei de administrare a magazinului online.
– asistă clienţii ân plasarea comenzilor, furnizează informaţii privind caracteristicile produselor;
– sugerează produse adecvate cererii, oferind alternative pentru produsele care nu sunt în stoc;
Beneficii:
– contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
– Posibilitatea de a se alătura unei echipe de succes în continuă creştere cu reale şanse de dezvoltare şi posibilitatea de a avansa.
– salariu motivant.

Agent Livrator
Candidatul ideal
• Studii medii
• Experienţă într-un post similar (constituie un avantaj)
• Excelente abilităţi de comunicare
• Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor
• Aptitudini tehnice și comerciale
• Permis de conducere categoria B – fără evenimente
• Cazier judiciar fără antecedente penale
Descrierea jobului
• Livrarea mărfurilor comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit
• Încasarea facturilor livrate
• Deservirea la standarde înalte a clienţilor
• Salariu motivant
• Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
Perioada de probă cu pachet salarial fix
Ti-am trezit interesul?