![](https://evenimentvalcean.ro/wp-content/uploads/2024/03/430753059_306350535504172_1473662905258610773_n-840x200.jpg)
Pentru iubitoarele de haine! Yard Sale la Rm. Vâlcea, în acest week-end
Sâmbătă și duminică 16-17 martie 2024, are loc la Rm. Vâlcea, la Casa Sindicatelor, fosta sală bBingo, între orele 10.30-17.30, târgul Yard Sale.
“Descoperă cel mai inovativ eveniment pentru garderobele uitate, unde hainele și accesoriile prăfuite de timp primesc o nouă viață. Haide să redăm strălucirea fiecărui articol și să transformăm garderoba ta într-o colecție de modă unică!”, este invitația organizatorilor.