![](https://evenimentvalcean.ro/wp-content/uploads/2016/02/FB_IMG_1455708926972_473x640.jpg)
Deputatul Constantin Rădulescu candidează pentru Primăria Râmnicu Vâlcea
Bătălia pentru fotoliul de primar al municipiului Râmnicu Vâlcea devine mai interesantă.
În urmă cu doar câteva ore, conducerea PSD a stabilit ca în 5 iunie deputatul Constantin Rădulescu, preşedinte PSD Vâlcea, să candideze pentru funcţia de primar al municipiului reşedinţă de judeţ. Vom reveni în curând cu o declaraţie a tânărului deputat precum şi cu informaţii legate de desemnarea sa