FOTO 194 de noi sergenți majori au absolvit Școala Militară de Subofițeri Jandarmi din Drăgășani. Promoția 41 pornește la drum în cariera militară
Într-o atmosferă solemnă și încărcată de emoție, Școala Militară de Subofițeri Jandarmi „Grigore Alexandru Ghica” din Drăgășani a organizat, vineri, 26 iunie, ceremonia de acordare a gradului de sergent major pentru absolvenții promoției cu numărul 41. Nu mai puțin de 194 de absolvenți, dintre care 12 fete, au încheiat cu succes perioada de pregătire militară și au făcut primul pas […]
Read more