FOTO Trei polițiști vâlceni, recompensați de ministrul Afacerilor Interne pentru integritate și profesionalism
Trei polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Vâlcea au fost recompensați pentru conduita exemplară și respectarea principiilor de integritate în activitatea profesională. Distincțiile au fost acordate chiar de Ziua Drapelului Național al României, ca semn de apreciere pentru modul în care aceștia și-au îndeplinit atribuțiile de serviciu. Robert, Liviu și Claudiu, polițiști ai IPJ Vâlcea, au primit diplome de […]
Read more